Międzynarodowa Wystawa Ptaków Egzotycznych Olomouc (Cz)

fot: Krzysztof M. (Kris)

► Wystawa odbyła się w dniach 9-11 X.2009, gdzie organizatorzy po raz kolejny umieścili ptaki w pawilonach przyozdobionymi egzotyczną roślinnością w halach wystawowych czeskiego miasta Olomouc.

Ptaki były umieszczone w pawilonach A, E, G, H i palmiarni. Główną atrakcją były papugi wszystkich kontynentów, ale nie zabrakło również ptaków małej egzotyki, turaco, dzioborożców, bażantów, ptaków wodnych, a nawet gołębi.

Organizatorzy zwiedzającym umożliwili zakup żywności dla ptaków, akcesorii, które można było nabyć na stoiskach, a nawet zakupić ptaki od hodowców.
Nie zabrakło również elementów dekoracyjnych do zakupienia takich jak obrazy przedstawiające ptaki.

Podczas trwania wystawy zostały również zorganizowane konkursy ptaków, oraz loteria w której wygrać można było nierozłączki, łąkówki, rozelle rubino i akcesoria. Dla chętnych uczestników wystawy były zorganizowane seminaria skierowane do wszystkich hodowców i miłośników ptaków, w których można było uczestniczyć po wcześniejszej rejestracji i uiszczeniu stosownych opłat.

Wśród wiele nadesłanych zdjęć przez jednego z czytelników naszego serwisu, wybraliśmy tylko kilka z nich. Serdeczne podziękowania dla pana Krzysztofa za nadesłane fotografie.

 

 

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.