XIX wydanie serwisu foto-ptaki.pl

► Paweł Wietecha zaprasza do kolejnego wydania serwisu www.foto-ptaki.pl w którym jak zwykle prezentuje nowe artykuły i wiele interesujących zdjęć znanych i cenionych autorów. W tym wydaniu przeczytamy jak powstawał jeden z najpiękniejszych albumów fotograficznych  wydanych w ostatnich latach  zatytułowany Obrazy przyrody autorstwa Piotra Chary.

W obecnym wydaniu   interesujące artykuły przedstawiające brodźca śniadego i krwawodzioba   autorstwa Antoniego Marczewskiego, oraz przepiękne zdjęcia tych ptaków w wykonaniu kilku znanych już nam fotografów.

W serwisie również kolejne ciekawe artykuły ze stałych cykli tematycznych min.: fotoopowieści – w tym wydaniu  Tomasz Kłosowskiego pisze o rycyku, natomiast Kazimierz Pańszczyk w swoim kolejnym artykule przybliży nam  tragiczną dla polskich cietrzewi wiosnę 1994 r.

Dowiemy sie równie kto zwyciężył kolejny konkurs fotograficzny i jak  zwykle w bardzo bogatym wydaniu serwisu znajdziemy kolejny test nowinek technicznych i wiele innych nie wymienionych, a wartych przeczytania materiałów.

Zapraszamy

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.