Dodał(a) marta dnia 22 - 02 - 2011 0 Komentarzy

► Wulgarny ptak mieszka w ZOO w Wielkiej Brytanii i wzbudza powszechne zgorszenie wśród gości, szczególnie rodzin z małymi dziećmi, którym skutecznie psuje wizytę w ZOO. Papuga, każe gościom po prostu „s………”!
Papuga nazywa się Max, a najbardziej lubi… przeklinać! Max trafił do ZOO, ponieważ jego poprzedni właściciel nie mógł wytrzymać jego ordynarnego języka. 5-letnia papuga w repertuarze poza wulgaryzmami ma tez syreny alarmowe i dzwonki telefonów komórkowych. Obecnie niewychowany ptak mieszka w ZOO w miejscowości Darlington w Wielkiej Brytanii.

Tan sprytny ptak bardzo szybko się uczy i nigdy nie wiadomo, kiedy wybuchnie. Czasami mówi po prostu „cześć”, a czasem zaczyna mówić naprawdę okropne rzeczy. Opiekunowi, który zajmuje się obecnie ptakiem w ZOO jest bardzo wstyd, gdy słuchają tego rodzice z dziećmi. Jak mówi opiekun, największe przekleństwa padają wtedy, gdy zwiedzający ZOO najmniej się tego spodziewają.

Jego ulubioną sztuczką jest wykrzykiwanie przekleństw do plastikowego kubka. Tan mądry ptak wie, że dzięki temu słychać go o wiele lepiej.

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.